2 СЦЕНИ – 2 ИЗКУСТВА – МНОГО ЗАБАВА

0
6

Фестивал за танци и бойни изкуства – 2 СЦЕНИ – 2 ИЗКУСТВА – МНОГО ЗАБАВА
Дата: 08 – 10 Април 2011
Място: НДК, зала 3, София

Ще можете да видите представяне на 40 стила танци (латино и народни танци, хип-хоп, брейк, бални, ориенталски, модерни и нестандартни танци).
Демонстрации на над 20 бойни спорта и изкуства (бокс, кик бокс, джудо, карате, кунг-фу, айкидо, техники за самозащита). За всички, които се интересуват от това събитие са осигурени и специални цени за пълния пропуск за всичките 3 дни на фестивала:
- Ученици и студенти – 28лв;
- Други (възрастни) – 37лв.
Повече информация и записвания в залите на Салсафенс или на тел. 0889 312 389. Краен срок за записване 2-ри април.
Всички посетители участват в томбола с много награди.
Билети може да закупите и от: Сайта – www.justbefestival.com
Вашата школа по танци или бойни изкуства, Билетния център на НДК, както и на място пред залата

Школите можете да видите тук: Школи
Видовете бойни изкуства тук: Бойни изкуства
Видовете танци тук: Танци

Ето и пълната програма на фестивала:

ПЕТЪК – 06 април 201116:20 – 16:30 ОТКРИВАНЕ

ТАНЦИ
16:30 – 16:50 Капоейра
17:00 – 17:20 Африкански танци
17:30 – 17:50 Американски трайбъл
18:00 – 18:20 Jazz Dance
18:30 – 18:50 Contemporary
19:00 – 19:20 MTV Lady Style
19:30 – 19:50 Lyrical Hip Hop
20:00 – 20:20 Хип-Хоп танци
20:30 – 20:50 Newstyle, Locking
21:00 – 21:20 Брейк

БОЙНИ ИЗКУСТВА
16:50 – 17:00 Айкидо
17:20 – 17:30 Джудо
17:50 – 18:00 Бокс
18:20 – 18:30 Кик Бокс
18:50 – 19:00 Муай Тай
19:20 – 19:30 Самбо
19:50 – 20:00 Жиу Житцу
20:20 – 20:30 Бразилско Жиу
20:50 – 21:00 ММА21:20 – 22:00 ЗАКРИВАНЕ
СЪБОТА 09 Април 2011
ТАНЦИ
12:50 – 13:10 Кизомба
13:20 – 13:40 Пасо Добле
13:50 – 14:10 Меренге
14:20 – 14:40 Румба
14:50 – 15:10 Бачата
15:20 – 15:40 Ча Ча Ча
15:50 – 16:10 Самба
16:20 – 16:40 Арабски танци
16:50 – 17:10 Индийски танци
17:20 – 18:00 Суинг
18:10 – 18:30 Фламенко
18:40 – 19:00 Аржентинско танго
19:10 – 19:30 Салса
19:30 – 21:15 ЛАТИНО ПАРТИ

21:15 – 22:00 ЗАКРИВАНЕ

БОЙНИ ИЗКУСТВА
12:40 – 12:50 Да Дао
13:10 – 13:20 Таекуондо
13:40 – 13:50 Карате Шотокан
14:10 – 14:20 Карате Кудо
14:40 – 14:50 Карате Кьокошин
15:10 – 15:20 Айкидо
15:40 – 15:50 Кенджуцу
16:10 – 16:20 Нинджуцу
16:40 – 16:50 Ескрима
17:10 – 17:20 Кунг Фу Фей Ин
18:00 – 18:10 Джит Кун До
18:30 – 18:40 Кунг Фу ТОА
19:00 – 19:10 Винг Тсун
19:30 – 19:40 Крав Мага
НЕДЕЛЯ 10 Април 2011
ТАНЦИ
11:40 – 12:20 Импровизация
12:20 – 12:40 Зумба
12:40 – 13:00 Виенски валс
13:00 – 13:20 Английски валс
13:20 – 13:40 Фокстрот и Танго
13:40 – 14:00 Рок енд Рол
14:00 – 14:20 Джайв
14:20 – 14:40 Куик Степ
14:40 – 15:00 Гръцки танци
15:00 – 15:20 Ирландски танци
15:20 – 15:40 Северняшки танци
15:40 – 16:00 Добруджански танци
16:00 – 16:20 Шопски танци
16:20 – 16:40 Родопски танци
16:40 – 17:00 Пирински танци
17:00 – 17:20 Македонски танци
17:20 – 17:40 Дълго ХОРО

16:40 – 16:50 ТОМБОЛА
16:50 – 17:00 ЗАКРИВАНЕ

БОЙНИ ИЗКУСТВА
11:30 – 11:40 Тай Чи